Зінченко Андрій Вікторович

Харківський окружний адміністративний суд

Рішення під час Майдану: 26 листопада 2013 року задовольнив позов Харківської міської ради й заборонив ініціативній групі громадян проводити акцію “За Євроінтеграцію” на вулицях та перехрестях Харкова. В тому числі використовувати гучномовці та намети.

Що з суддею зараз? Не звільнений, працює далі. 

31 травня 2017 року Третя дисциплінарна палата ВРП встановила у діях судді істотні порушення та рекомендувала його звільнити. Однак суддя оскаржив це рішення і у листопаді 2017 року ВРП скасувала  рішення дисциплінарної палати про звільнення Зінченка та закрила провадження у зв'язку із закінченням строків. 

При проходженні кваліфікаційного оцінювання ВККС встановила, що Зінченко збрехав у своїй декларації доброчесності. Він вказав, що не ухвалював рішення про заборону мирних зібрань у часи Революції Гідності. У зв'язку з цим оцінювання зупинене, а справу передано у ВРП, оскільки це є дисциплінарним порушенням. У березні 2019 дисциплінарна палата ВРП погодилась, що суддя вказав неправду, але вирішила, що ненавмисно та відмовилась карати Зінченка.