Рішення під час Майдану: 

24 січня 2014 року задовольнила клопотання слідчого про взяття під варту 19-річного Сергія Мартинюка з Рівного (кримінальне провадження 12014100000000268, справа № 754/1228/14-к). Його звинуватили у тому, що 23 січня разом з іншими особами перебував на вул. Грушевського біля стадіону Динамо, де організував масові заворушення. Загалом відповідно до підозри Мартинюк, діючи зі своїми спільниками, побив близько 100 беркутівців. Хоча вчиняв все це на Грушевського, затримали його на перетині вулиць Інститутської-Шовковичної (майже кілометр від “місця злочину”), а речовими доказами, які начебто підтверджували його причетність до “злочину” були кофта, біла каска та три аркуші паперу. 

Насправді Мартинюк приїхав з Рівного на Майдан близько 4 години ранку 23 січня, тобто за 6 годин до затримання. Біля стадіону Динамо навіть не був, а перебував у наметовому містечку на Майдані і його затримано близько 10 год. ранку неподалік від барикад на вул. Інститутській. Жодних доказів його причетності до подій на Грушевського ні в матеріалах справи, ні в ухвалі Журавської не вказано (див. матеріали справи).

12 лютого 2014 року Журавська О.В. задовольнила нове клопотання слідчого та змінила Мартинюку запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт.

Найцинічнішим є те, що під час співбесіди у ВККС та у своїх інтерв'ю, Журавська не бачила у своєму рішенні жодних проблем і стверджувала, що Мартинюка начебто взагалі не заперечував проти взяття під варту та не вказував, що є учасником акцій протестів. Однак це спростовується як матеріалами справи так і поясненнями його адвоката.

Окрім того 05 лютого 2014 року Журавська на три місяці позбавила права керування автомобілем Сємак Олену Анатоліївну нібито через ігнорування вимоги міліції про зупинку на вул. Богатирській 29.12.2013 (справа № 754/1097/14-п). Того дня по вулиці Богатирській рухалась колона Автомайдану в напрямку резиденції Януковича Межигір'я. Постанова була винесена без участі водійки і без жодних доказів вчинення нею правопорушення. Там навіть немає даних про протокол та рапорт, що стали підставою для висновку про її вину.

Ні ухвали про взяття під варту Мартинюка, ні постанови про позбавлення прав Сємак немає у реєстрі судових рішень. Відповідно до даних суду, адміністративну справу вже знищено.

У декларації доброчесності вона вказала, що начебто не ухвалювала рішень щодо учасників акцій протестів. При цьому вказувала, що не вважала, наприклад увязненого нею Мартинюка учасником Майдану, бо отримала довідку від Ради Активістів Майдану, що він не був учасником протестів. ГО “Автомайдан” звернулась до ВККС із заявою про те, що Журавська збрехала у своїй декларації, однак у ВККС не побачили брехні. 

Що з суддею зараз? Не звільнена, працює далі. Обрана членом Ради суддів України, де є секретарем Ради. Була кандидаткою у члени ВРП.

Тимчасова спеціальна комісія 09 червня 2015 року затвердила висновок №51/02-15, яким встановила наявність підстав для притягнення судді Олени Журавської до дисциплінарної відповідальності та направила його до ВККС. Однак у ВККС вирішили, що суддя нічого не порушила і відмовились її карати. При цьому вони враховували лише рішення про взяття активіста під варту. Цікаво, що на засідання ВККС приходив представник Ради активістів Майдану Барадачов А.Г., який не мав жодного відношення до справ Журавської, але заявив, що вони начебто проаналізували її рішення щодо Мартинюка та вважають, що вона правильно його увязнила. Дуже ймовірно, що це відбувалось за домовленістю з Журавською.

У 2018 році представник Автомайдану подав скаргу на Журавську за її дії при розгляді справи щодо учасниці поїздки до Межигір'я Януковича. Однак член ВРП П. Гречківський повернув скаргу без розгляду.

Незважаючи на негативний висновок ГРД, суддя Журавська 17.07.2018 успішно пройшла кваліфікаційне оцінювання у ВККС та визнана такою, що відповідає займаній посаді.

Дії судді під час розгляду кримінальної справи щодо Мартинюка є предметом розслідування у рамках кримінального провадження № 42014100070000020, однак за твердженнями судді Журавської її навіть не допитували щодо справ Майдану.