Задорожна Алевтина Миколаївна

Московський районний суд міста Харкова

Рішення під час Майдану: Позбавила на шість місяців керування автомобілем Мітюріна Сергія Олександровича нібито за ігнорування вимоги міліціонера про в селі Нові Петрівці (Резиденція Януковича) під час поїздки Автомайдану до Межигір'я Януковича 29.12.2013. Апеляційний суд скасував цю постанову як незаконну та закрив провадження за відсутністю події і складу правопорушення.

У декларації доброчесності суддя заявила, що не ухвалювала рішень щодо учасників акцій протестів. ВККС на підставі звернення представника Автомайдану визнала, що це неправда та звернулась до ВРП про притягнення судді до відповідальності. 12 вересня 2018 року ВРП вирішила, що суддя дійсно збрехала у декларації, але зробила це ненавмисно, а тому немає підстав її карати. 

Що з суддею зараз? Не звільнена, працює далі.

Перша дисциплінарна палата ВРП відмовилась карати Задорожну за порушення під час розгляду справи щодо поїздки до Межигіря через сплив строку притягнення до відповідальності. 

У 2016 році суддя також успішно пройшла кваліфікаційне оцінювання, яке проводилось ще до створення Громадської ради доброчесності. А 14.06.2019 ВККС рекомендувала її призначити суддею Московського районного суду міста Харкова безстроково. 13 серпня 2019 року ВРП внесла таке подання президенту. 17 вересня 2019 президент Зеленський призначив її суддею.