Яровенко Наталія Олегівна

Дніпровський районний суд м. Києва

Кар'єра: 

2003 - т.ч. - суддя Дніпровського районного суду м. Києва (з 2009 року обрана суддею безстроково)

Брала участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у 2016-2017 рр, однак отримала менший за мінімально допустимий бал для анонімного письмового тестування (59,25 балів).

Рішення під час Майдану: позбавила на чотири місяці права керування автомобілем Дідика Євгенія Анатолійовича нібито за ігнорування вимоги патрульного про зупинку по вулиці Богатирській у напрямку руху до резиденції Януковича. (справа  № 755/349/14-п).

У Декларації доброчесності за 2016 рік Кандидат підтвердила, що нею не приймалися одноособово або у колегії суддів рішення передбачені статтею 3 ЗУ «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» (п.17), а також, що до неї не застосовуються заборони, передбачені Законом “про очищення влади” (п.19). Однак це не відповідає дійсності.

Що з суддею зараз? Не звільнена, працює далі.

11 лютого 2019 р. у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України у складі колегій в межах конкурсу на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду проводилися співбесіди за результатами дослідження досьє кандидатів.

Яровенко не підтвердила здатності здійснювати правосуддя у Касаційному цивільному суді у складі Верховного Суду.