Яценко Наталія Олексіївна

Оболонський районний суд м. Києва

Кар'єра:

2006 – т.ч. – суддя Оболонського районного суду м. Києва (2011 року обрана на посаду судді безстроково)

Рішення під час Майдану: Позбавила на три місяці права керування автомобілем Дирка Миколу Олександровича нібито через ігнорування вимоги про зупинку по дорозі в напрямку резиденції Януковича. (справа № 756/1014/14-п).

В апеляційній скарзі Дирко просив звільнити його від адміністративної відповідальності на підставі ст. 4 Закону України “Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України” оскільки вчинене ним 29 грудня 2013 року правопорушення пов'язане з масовими акціями протесту, які розпочалися 21 листопада 2013 року. Клопотання судом в особі судді Павленка було задоволене. 

Що з суддею зараз? Не звільнена, працює далі. 

25.04.2019 року ВККС вирішила зупинити кваліфікаційне оцінювання через інформацію про недостовірність (у тому числі неповноту) тверджень, указаних суддею у деклараціях доброчесності судді за 2016, 2017 роки.

У відкритих джерелах відсутнє будь-яке рішення Вищої ради правосуддя щодо притягнення до відповідальності суддю Яценко за рішення щодо євромайданівців.