Вознюк Сергій Михайлович

Бориспільський районний суд Київської області

Рішення під час Майдану: Позбавив Ткачука Олексія Володимировича права керування автомобілем на три місяці нібито за невиконання вимоги працівника ДПС про зупинку під час поїздки Автомайдану до Межигір'я Януковича 29 грудня 2013 року. Апеляційний суд скасував це рішення як незаконне та закрив провадження за відсутністю складу правопорушення.

Що з суддею зараз? Не звільнений, працює далі. Голова суду.

В процесіу розгляду скарги на суддю ВРП відмовила у відкритті дисциплінарної справи через те, що цю скаргу вже розглядала ВККС та також відмовила у відкритті провадження.

Цікаво, що суддя є обвинуваченим в ухваленні завідомо неправосудного рішення у гучній справі депутата Лозинського, який застрелив людину та був засуджений до 10 років тюрми. 3 червня 2014 року суддя звільнив екснардепа від подальшого відбування покарання у вигляді позбавлення волі. Як наслідок Лозинський з 10 років позбавлення волі відбув лише 4 роки і 3 місяці. Прокуратура встановила, що таке звільнення було завідомо незаконним і за попередньою домовленістю прокурорів та судді. Зокрема суддя усвідомлював, що у Лозинського немає захворювання, яке б перешкоджало йому далі відбувати покарання. Один з прокурорів визнав свою вину та на підставі угоди вироком Печерського суду м.Києва від 04.03.2015 засуджений до 5-ти років позбавлення волі. Справа щодо судді Вознюка виділена в окреме провадження та вже більше 6 років слухається у Печерському суді (справа № 757/15177/15-к). Під час розслідування справи суддя декілька раз відсторонювався від посади рішенням ВККС.