Волокітіна Наталія Борисівна

Шевченківский районний суд м. Києва

Кар’єра:

2010 - т.ч. - суддя Шевченківського районного суду міста Києва

Рішення під час Майдану: Позбавила права керування автомобілем Драгунова Микиту Володимировича нібито через ігнорування вимоги про зупинку по дорозі в напрямку до резиденції Януковича. (справа № 761/386/14-п).

Що з суддею зараз? 29 вересня 2016 року року звільнено з посади судді Шевченківського районного суду міста Києва у зв’язку з порушенням присяги судді. 2020 року поновлена на посаді судді. 29.05.2020 року зараховано до штату суду.

Рішенням Верховного Суду від 21 лютого 2020 року, ухваленим за результатами розгляду позовної заяви Волокітіної Н.Б. до Президента України про визнання незаконним та скасування Указу в частині її звільнення з посади судді, позов задоволено повністю, скасовано Указ Президента України від 29 вересня 2016 року в частині звільнення Волокітіної Н.Б. з посади судді Шевченківського районного суду міста Києва у зв’язку з порушенням присяги судді.

ВРП погодилася з постановою КАС ВС та відмовила у притягненні судді до відповідальності у зв’язку зі спливом шестимісячного строку застосування стягнення.