Войнаренко Людмила Федорівна

Вишгородський районний суд Київської області

Рішення під час Майдану: Під час Майдану позбавила прав керування 3 водіїв, які начебто не зупинились на вимогу ДАІ про зупинку в селі Нові Петрівці під час поїздки Автомайдану до резиденції Януковича Межигір'я 29.12.2013:

  • Третяка М. М.  позбавлено прав на 6 місяців. У судовому засіданні він вину не визнав, вказав, що о 12 годині 35 хвилин 29 грудня 2013 року на 20 км автодороги Київ-Овруч не був, в цей час знаходився в м.Києві разом з дружиною і дітьми на вул. Бальзака. Але суддя відкинула ці пояснення. Апеляційний суд скасував це рішення як незаконне та закрив провадження. Інспектору ДАІ Прохорчуку О.В., який складав рапорт щодо водія пред'явлено обвинувачення у підробці документів та перешкоджанні мирним зібранням і його справа розглядається у Вишгородському суді Київської області (справа № 363/5099/14-к, провадження № 42014110150000026).

  • Рутковського В.В. позбавлено прав на 3 місяці, хоча водій заперечував, що його хтось зупиняв.

  • Лівенського П.М. позбавлено прав на 4 місяці, хоча він вину не визнав, та пояснив, що у вказаний час в с.Нові Петрівці не був, працівник міліції його не зупиняв. Апеляційний суд скасував це рішення як незаконне та закрив провадження.

Цікаво, що суддя розглядала обвинувальний акт щодо інспектора ДАІ Міліціяна Віктора Івановича, який фальшував рапорти щодо учасників поїздки до Межигір'я і повернула його прокуратурі. Після повторної подачі обвинувального акта, справу було закрито за заявою ДАІшника у зв'язку з закінченням строків притягнення до відповідальності. Це нереабілітуюча обставина.

Що з суддею зараз? 14.12.2017 звільнена з посади за порушення присяги. 

10.05.2017 Вища рада правосуддя вирішила, що суддя допустила грубі порушення закону та підлягає звільненню. Суддя оскаржувала це рішення, однак 30.08.2018 Велика Палата Верховного Суду остаточно встановила, що рішення ВРП про звільнення судді є законним.