Кар'єра:

2007 - 2019 – суддя Оболонського районного суду м. Києва (з 2012 року обраний на посаду судді безстроково,  2017 року був призначений заступником голови Оболонського районного суду м. Києва)

2019 – т.ч. – суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Брав участь у додатковому конкурсі на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі ВС Співбесіда - 08.02.19 

Рішення під час Майдану: Присудив 170 гривень штрафу Лепіхову Олександру Васильовичу нібито через ігнорування вимоги про зупинку по дорозі в напрямку резиденції Януковича. На суді Лепіхов стверджував, що у час складання протоколу їхав з родиною й сигналів про зупинку не бачив. 

В апеляційній скарзі він зазначав, що дійсно рухався по вул. Богатирській 29.12.2013 року о 14 год. 30 хв. зі своєю дитиною, матір'ю та дружиною додому в с. Старі Петрівці Вишгородського району, проте вимоги про зупинку від співробітників ДАІ не надходило. При цьому, на автомобілі ніякої символіки, крім передбаченої конструкцією автомобіля прикріплено не було,  в момент фото фіксації його автомобіль рухався по крайній лівій смузі руху, що підтверджується показаннями свідків та фотографією автомобіля, яка долучена до матеріалів справи та виключає його рух у колоні. 

Апеляційний суд констатував, що Максим Тітов не в повній мірі дослідив усі обставини справи й не надав їм належної оцінки, пославшись лише на рапорт інспектора ДПС від 29.12.2013 року та протокол про адміністративне правопорушення. Отже висновок про винуватість водія не можна визнати обґрунтованим та належним чином вмотивованим. Тож 18 березня 2014 року провадження по справі було закрите. (справа № 756/381/14-п).

Що з суддею зараз? Не звільнений, працює далі.

06.03.2019 року підтвердив здатність здійснювати правосуддя в Касаційному цивільному суді у складі Верховного Суду.