Супрун Галина Борисівна

Подільський районний суд м. Києва

Кар’єра:

2004 – 2007 – суддя Броварського міськрайонного суду Київської області

2007 - 2010 – суддя Печерського районного суду м. Києва (з 2010 року обрана на посаду судді безстроково)

2012 – 2018 – суддя Подільського районного суду м. Києва (2012 - 2014 - голова Подільського районного суду м. Києва)

Рішення під час Майдану: присудила штраф 153 гривні Зосімцю Миколі Анатолійовичу нібито через ігнорування вимоги патрульного про зупинку по дорозі в напрямку до резиденції Януковича (вулиця Богатирська). На суді Зосімець стверджував, що учасником протесту не був, а рухався з сестрою до батьків. (Справа №758/176/14-п) Через велике скупчення автомобілів протестувальників, розгледіти сигнал з третього ряду було неможливо.

Зокрема Зосімець пояснив, що дійсно 29 грудня 2013 року рухався у вказаному напрямку разом з двоюрідною сестрою до батьків в село Мала Чернігівка Овруцького району Житомирської області. Рухався повільно, оскільки їхала велика колона автомобілістів з символікою Євромайдану. Два ряди автомобілів повертали направо в напрямку Межигір’я. Сигналу працівника міліції зупинитись не бачив, оскільки з третього ряда взагалі неможливо було побачити. Просив не застосовувати суворого стягнення. Двоюрідна сестра, котра знаходилась у салоні автомобіля підтвердила слова Зосімця. 

Своєю ж постановою від  28 лютого 2014 року суддя Супрун звільнила Зосімця Миколу Анатолійовича від відповідальності на підставі Закон України “Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України”.

Що з суддею зараз? 10.07.2018 року звільнена за власним бажанням.