Слива Юрій Михайлович

Апеляційний суд Київської області

Рішення під час Майдану: Юрій Слива залишив у силі постанову про позбавлення прав керування автомобілем на три місяці учасника автопробігу до Межигір'я Кізілова Євгена Валерійовича. Він нібито не виконав завчасно подану вимогу міліціонера про зупинку автомобіля, чим порушив правила дорожнього руху. 

В апеляційній скарзі Кізілов стверджував, що складений протокол був сфальсифікований задля позбавлення його водійських прав. Бо ж на час його оформлення він рухався в автоколоні в селі Нові Петрівці і в цей час його ніхто не зупиняв ні жезлом, ні свистком. Більше того Кізілов розповів, що на під’їзді до повороту на “Межигір’я” побачив автомобілі ДАІ та Камаз, який стояв, перекриваючи проїжджу частину. Зупинився та звернувся до працівників ДАІ із пропозицією надання допомоги, однак працівники ДАІ йому повідомили, що у автомобіля Камаз виникли технічні несправності та що його допомога не потрібна; після цих подій, о 12 годині 45 хвилин, ним було зроблено фото дорожньої ситуації та продовжено рух автомобілем.

Що з суддею зараз? Не звільнений. Тимчасова спеціальна комісія перевірки суддів не встигла ухвалити рішення по Сливі до припинення повноважень й передала матеріали до ВРЮ (ВРП). У відомстві встановили порушення в діях судді внаслідок недбалості, а не умисно. Однак на момент розгляду справи строки притягнення його до дисциплінарної відповідальності збігли, тому жодного покарання за свої дії Юрій Михайлович не отримав.