Скрипник Оксана Григорівна

Оболонський районний суд м. Києва

Кар'єра:

2007 – 2011 – суддя Вишгородського районного суду Київської області 

2011 – 2015 – суддя Оболонського районного суду міста Києва (з 2012 року обрана на посаду судді безстроково) 

2015 – т.ч. – суддя Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська (з 12 січня 2021 року тимчасово (на 1 рік) відряджена до Подільського районного суду м. Києва)

Рішення під час Майдану: Позбавила на три місяці права керування автомобілем Омельченка Романа Володимировича нібито через ігнорування вимоги про зупинку по дорозі в напрямку резиденції Януковича. На суді провину свою не визнавав. 

Омельченко подав апеляційну скаргу, в якій просить постанову суду скасувати та закрити провадження у справі за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення. Вважає постанову незаконною, оскільки суд неповно та не об'єктивно дослідив усі обставини справи. 

У протоколі водій зазначив, що правопорушення не вчиняв, а в поясненні вказав, що винним себе не визнає, оскільки цього дня на власному автомобілі разом із членами своєї сім'ї повертався додому на вул. Дніпровську, рухаючись в колоні автомобілів від стоянки магазину "Абсолют", що знаходиться  на Оболонському проспекті, 52 через вулиці Озерну, Богатирську в м. Києві. Вказаний маршрут для нього звичний, при цьому, жодних знаків про зупинку до нього з боку інспектора ДАІ  не було. (справа № 33/796/312/2014).

Що з суддею зараз? Не звільнена, працює далі. 

26 березня 2019 року оголошено перерву у кваліфікаційному оцінюванні.