Саадулаєв Анзор Ібрагімович

Шевченківский районний суд м. Києва

Кар’єра:

2010–2011 – суддя Тернопільського окружного адміністративного суду

2011 – т.ч. – суддя Шевченківського районного суду м. Києва

Рішення під час Майдану: Позбавив права керування автомобілем Гаврилюк Інну Анатоліївну нібито через ігнорування вимоги про зупинку по дорозі в напрямку до резиденції Януковича. (справа № 761/2115/14-п).

Як зазначала сама Гаврилюк під час судового засідання, 29.12.2013 вона взагалі не їхала у тому місці, де її начебто зупиняли. Її ніхто не зупиняв. Покази підтвердили свідки, а інших доказів вчинення нею правопорушення у матеріалах справи відсутні. Апеляційний суд м. Києва 26.03.2014 скасував постанову судді як незаконну.

Як зазначає руха “Чесно”, з посиланням на сайт “Радіо Свобода”, суддя Саадулаєв засудив до 10 діб арешту ініціатора Врадіївської ходи Василя Любарця, визнавши його винним у порушенні правил проведення мирних зібрань. Згідно з інформацією з веб-порталу Вікіпедія, що масові акції протесту (у тому числі, Врадіївська хода) були викликані груповим зґвалтуванням та замахом на вбивство жительки селища Врадіївки Ірини Крашкової..

Що з суддею зараз? Не звільнений, працює далі. 

18.04.2018 року успішно пройшов кваліфікаційне оцінювання. Вища рада юстиції, здійснивши перевірку матеріалів справи, дійшла висновку, що під час розгляду адміністративних матеріалів щодо Гаврилюк суддею Саадулаєвим допущено порушення норм процесуального права. Вища рада правосуддя не покарала суддю Саадулаєва за рішення під час Майдану через закінчення строку притягнення до відповідальності.