Пархоменко Оксана Владиславівна

Ірпінський міський суд Київської області

Кар’єра: 

2003 - 2019 - суддя Ірпінського міського суду Київської області (з 2009 року - суддя безстроково)

Рішення під час Майдану: Позбавила на три місяці права керування автомобілем водія нібито через ігнорування вимоги патрульного про зупинку по дорозі в напрямку резиденції Януковича. (справа № 367/231/14-п)

На суді він визнав свою провину, й пояснив неможливість зупинитися через щільну колону машин “Автомайдану”. Підтвердив, що 29.12.2013 р. приблизно о 12 год. 30 хв. на автодорозі сполученням Київ-Овруч він, керуючи автомобілем Hyundai Н-1 не виконав законну вимогу працівника міліції про зупинку транспортного засобу у зв'язку з великою кількістю автомобілів і підвищеною увагою за дорожньою ситуацією з його боку.

Разом з тим, під час апеляційного розгляду, водій відмовився від показань, які він давав в суді 1-ї інстанції, обґрунтовуючи це тим, що на нього чинився психологічний тиск, та зазначив, що ніяких правил дорожнього руху він не порушував, не знає за що на нього був складений адміністративний протокол, адже, коли він рухався автомобілем по автодорозі Київ-Овруч, працівники міліції його не зупиняли.

29.12.2013 року участі в автомайдані не приймав, а їхав разом з дружиною і тещею на дачу. Допитані в судовому засіданні свідки дали аналогічні пояснення.

Що з суддею зараз? Звільнена у почесну відставку 29 серпня 2019 року.

Вища рада правосуддя Пархоменко не покарала за рішення під час Майдану через сплинув встановлений законом строк притягнення до відповідальності.