Оробець (Бевзенко) Юлія Павлівна

Оболонський районний суд м. Києва

Кар'єра:

2012 – 2012 – суддя Печерського районного суду міста Києва 

2012 – 2017 – суддя Оболонського районного суду міста Києва

Рішення під час Майдану: Позбавила права керування автомобілем Суботу Сергія Юрійовича нібито через ігнорування вимоги про зупинку по дорозі в напрямку резиденції Януковича. (справа № 756/882/14-п).

Суддя обрала запобіжний захід для учасника Революції Гідності у вигляді тримання під вартою на 2 місяці. Про це йдеться у рішенні ВРП. У документі зазначено про необгрунтоване застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, що порушило право особи на справедливий судовий розгляд та відповідно є підставою вважати, що суддя  вчинила дії, що порочать звання судді і викликають сумнів у її об’єктивності, неупередженості та незалежності.

Що з суддею зараз? Звільнена за порушення присяги. 

Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя дійшла до висновку, що суддя Бевзенко несумлінно поставилася до обов’язків судді з огляду на допущені порушення під час розгляду справи (зокрема, суддя не вчинила заходів щодо з’ясування обставин, що у справі відсутні достатні докази на підтвердження вини учасника акції протесту, не мотивувала, яким чином вона прийшла до висновку про вину особи та чому обрала найбільш суворий вид покарання).

Вища рада правосуддя покарала Оробець поданням про звільнення з посади. За результатами розгляду скарги судді на рішення ВРП, Велика палата Верховного суду визнала звільнення законним. (справа № 800/523/17).