Нев'ядомський Денис Володимирович

Київський районний суд м. Харкова

Кар'єра:

2002 - 2011 - суддя Дергачівського районного суду Харківської області

2011 - 2019 - суддя Київського районного суду м. Харкова (2008 - обраний суддею безстроково)

Рішення під час Майдану: Позбавив на шість місяців права керування автомобілем Кошикову Анну Анатоліївну нібито через ігнорування вимоги про зупинку по дорозі в напрямку резиденції Януковича. (справа № 640/244/14-п). Суддя дійшов висновку про винуватість особи виключно на підставі рапорту співробітника РДПС ДАІ ГУ МВС України в м.Києві. Загальновідомо, що 29.12.2013 відбулася одна з наймасштабніших акцій Автомайдану - поїздка до заміської резиденції “Межигір’я”. Після цього учасників акції почали переслідувати шляхом складання щодо них працівниками ДАІ фальсифікованих рапортів та протоколів.

Свавільність рішення судді було доведено рішенням апеляційного суду, а порушення, допущені суддею Нев'ядомським Д.В. при ухваленні цього рішення були аналогічні порушенням, допущеним іншими суддями, які були звільнені за порушення присяги.

Член ВРП Мірошниченко в окремій думці написав таке: “Вважаю, що дії судді Нев’ядомського Д.В. при розгляді справи про позбавлення водійських прав не були здійсненням правосуддя. Суддя був упередженим, його дії були підпорядковані прагненню забезпечити заздалегідь визначений результат – притягнути до якомога суворішої відповідальності особу, яка сприймалася суддею як учасник масових акцій протесту”.

Що з суддею зараз? 16.04.2019 року звільнений у почесну відставку. 

Вища рада правосуддя не покарала Нев'ядомського за рішення під час Майдану, оскільки сплинув встановлений законом строк притягнення до відповідальності.