Кар’єра:

2009– т.ч. – суддя Тернопільського окружного адміністративного суду (з 2017 обрана безстроково), заступник голови суду

Рішення під час Майдану: у колегії з Чепенюк та Білоус обмежила право низці організацій та політичних партій влаштовувати пікети, збори, мітинги, марші та інші мирні зібрання з 10 грудня 2013 року по 07 січня 2014 року у центральній частині Тернополя та біля адміністративних приміщень. (справа № 819/3052/13-а).

Суддя заборонила необмеженому колу осіб проводити мирні зібрання впродовж тривалого часу. Більше того, заборона стосувалась також необмеженого місця.

11.03.2014 Львівський апеляційний адміністративний суд скасував рішення, ухвалене суддею в колегії 10.03.2013. У своєму рішенні апеляційний суд вказав на немотивованість рішення, наголосив, що воно “ґрунтується на непідтверджених конкретними доказами прогнозах та ризиках”. У своєму рішенні суд також звернув увагу на неприпустимість заборони на проведення мирних зібрань необмеженому колу осіб та вказав на те, що таким чином суддя разом з колегами вийшла за межі позовних вимог, оскільки позивачі ставили питання лише щодо недопущення блокування окремих будівель, тоді як суд заборонив усім громадянам збиратись на територіях, прилеглих до цих будівель, тобто фактично в усій центральній частині міста.

Що з суддею зараз? Не звільнена, працює далі. 

Вища рада правосуддя не покарала Мірінович за це свавільне рішення: відсутні ознаки дисциплінарного проступку. 

Свою відмову ВРЮ мотивувала тим, що ВККС уже раніше оцінювала дії судді Чепенюк О. В., яка також входила до складу колегії та ухвалювала рішення від 10.12.2013. Оскільки ВККС не побачила ознак дисциплінарного проступку в діях судді, ВРЮ вирішила, що у неї “відсутні правові підстави переоцінювати факти та обставини, що вже були предметом розгляду”.