Мєлєшак Олена Вікторівн

Шевченківский районний суд м. Києва

Кар’єра:

2002 – 2010 – суддя Авдіївського міського суду Донецької області

2010 – т.ч. – суддя Шевченківського районного суду м. Києва (січень 2011 - липень 2011 - заступник голови Шевченківського районного суду м. Києва, 2011 - 2014 - голова Шевченківського районного суду м. Києва)

Рішення під час Майдану: Позбавила права керування автомобілем Якімечка Анатолія Анатолійовича нібито через ігнорування вимоги міліції про зупинку в напрямку резиденції Януковича. (справа № 761/2433/14-п)

Що з суддею зараз? Не звільнена, працює далі. 

Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя констатувала, що під час розгляду зазначених адміністративних справ суддею були допущені порушення (зокрема, оцінка протоколу про адміністративне правопорушення як доказу не ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні обставин справи в їх сукупності, в результаті чого вказаний протокол було безпідставно визнано належним письмовим доказом вини особи у вчиненні адміністративного правопорушення).

Вища рада правосуддя не покарала суддю Мєлєшак за рішення під час Майдану через закінчення строку притягнення до відповідальності. 20 вересня 2018 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила перерву у кваліфікаційному оцінюванні судді на відповідність займаній посаді.