Лопатинська Світлана Петрівна

Броварський міськрайонний суд Київської області

Рішення під час Майдану: 16 січня 2014 року вирішила позбавити прав керування на 4 місяці Крулько Інну Валеріївну нібито за ігнорування вимоги міліції про зупинку поряд з селом Нові Петрівці під час поїздки Автомайдану до резиденції Януковича Межигір'я 29.12.2013. Справу розглянуто без участі Крулько. Як потім вияснилось у апеляції у цей день водійки взагалі не було у м.Києві, а весь час вона була у Черкасах. 

З тих же ж підстав на три місяці позбавила права керування автомобілем Галака Станіслава Станіславовича. На суді Галак пояснив, що правді зупинявся у Нових Петрівцях з цікавості, однак на час вказаний у протоколі знаходився поряд зі станцією метро Героїв Дніпра. 

Також розглядала справу щодо Твердомеда Віктора Васильовича, якого за цю поїздку позбавила прав на 4 місяці. Після перемоги Майдану звільнила його від відповідальності на підставі Закону «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України».

Що з суддею зараз? 19.09.16 звільнена у відставку

Після звільнення отримала рішення суду, яким Пенсійний фонд зобов'язано виплачувати їй щомісячну пенсію у розмірі 106 000 грн.