Лісовська Олена Володимирівна

Деснянський районний суд м. Києва

Рішення під час Майдану: 

07.02.2014, тобто вже після численних повідомлень про фальсифікацію рапортів інспекторів ДАІ щодо учасників автопробігу до Межигір'я Януковича позбавила прав керування на 3 місяці Сингаєвського Миколу Анатолійовича, який начебто по вул. Богатирській, 32-Е у м. Києві, не виконав вимогу працівника міліції про зупинку транспортного засобу, подану за допомогою жезлу та свистка. Водій заперечив порушення, що підтвердили 4 свідки, які перебували з ним у одному автомобілі. Однак суддя відкинула їх показання та взяла до уваги лише рапорт інспектора ДАІ (справа № 754/1130/14-п). 

28.02.2014 вона звільнила водія від відповідальності на підставі закону "Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України"

Окрім того, 30.01.2014 засудила  до штрафу Зінькову Тетяну Василівну за аналогічні “порушення”. Суддя також проігнорувала пояснення Зінькової, яка стверджувала, що їхала в гості до річного брата у село Нові Петрівці й сигналів про зупинку не було. Після Майдану  її також звільнила від відповідальності на підставі вказаного закону.

Що з суддею зараз? Не звільнена, працює далі. 

Вища рада правосуддя не виявила у діях Лісовської при ухваленні рішення ознак порушення присяги.

Брала участь у конкурсі до Верховного Суду, однак отримала негативний висновок ГРД та подала заяву про припинення участі у конкурсі.

06.08.2019 колегія ВККС вирішила,що Лісовська відповідає займаній посаді. Однак зважаючи на наявність висновку ГРД про її недоброчесність це рішення ще має бути підтверджено на засіданні ВККС у пленарному складі.