Лисенко Володимир Васильович

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Кар'єра: 

1985 - 1990 - народний суддя Києво-Святошинського районного народного суду Київської області

1990 - 2016 - суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області (з квітня 1990 року - заступник голови Києво-Святошинського районного суду Київської області, а з грудня 2002 року - в.о. голови Києво-Святошинського районного суду Київської області, 13 червня 2003 року призначений головою Києво-Святошинського районного суду Київської області, 2000 року обраний безстроково)

Рішення під час Майдану: На шість місяців позбавив права  керування автомобілем водія нібито через ігнорування вимоги про зупинку по дорозі в напрямку резиденції Януковича. Свою вину у вчиненні правопорушення визнав частково. Суду пояснив, що дійсно перебував на вказаній автодорозі і рухався у  суцільному потоці автомобілів та не бачив інспектора ДАІ, який його зупиняв. Їхав в с. Нові Петрівці для того, щоб побачити Президента України, який до них на зустріч не вийшов. (справа 369/341/14-п)

На вказану постанову водій подав апеляційну скаргу, в якій просив постанову судді скасувати, а провадження у справі закрити, у зв'язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення. Крім того, зазначав, свою вину не визнав у скоєному, а в постанові вказано про те, що він частково визнав вину. До того ж  в зазначений у протоколі час він перебував в іншому місці й фізично не міг здійснювати інкриміноване йому правопорушення. 

Що з суддею зараз? 29 вересня 2016 року звільнений за порушення присяги. Вища рада правосуддя покарала суддю поданням про звільнення. За результатами розгляду скарги судді до ВРП на своє звільнення, Велика палата Верховного суду все ж залишила рішення Вищої ради правосуддя в силі.