Кузьменко Володимир Володимирович

Київський апеляційний адміністративний суд

Рішення під час Майдану:  У колегії разом з Василенком і Шурко залишив без змін постанову судді ОАСКу Кузьменка В.А. про заборону мирних зібрань для політичної партії “УДАР” та усім іншим з 7 грудня по 7 січня 2014 року в Києві по вулицям Інститутська, Лютеранська, Шовковична, Командарма Каменєва, тобто у місцях активної фази протестів під час Євромайдану. 

Під час касаційного перегляду Вищим адміністративним судом цього рішення виявилося, що справа була знищена внаслідок пожежі в ОАСКу. У зв'язку з неможливістю відновити справу касаційне провадження було закрите.

Цікаво, що на записах НАБУ з кабінету Павла Вовка, голова ОАСКу називає його “наш Кузьменко” та демонструє впевненість цу рішеннях, які він винесе. Тобто очевидно, що Вовк має значний вплив на Кузьменко та його рішення.

Що з суддею зараз? Не звільнений, працює далі. В процесі розгляду скарги на суддю ВРП визнала порушення норм права Кузьменком, але порахувала їх не навмисними та не достатніми для звільнення з посади. Успішно пройшов кваліфікаційне оцінювання у ВККС.