Кушнір Світлана Іванівна

Солом'янский районний суд м. Києва

Кар’єра:

2002 – т.ч. – суддя Солом’янського районного суду міста Києва (з 2008 року обрана на посаду судді безстроково)

Рішення під час Майдану: в апеляції обрала міру запобіжного заходу щодо учасника Революції гідності Юрченка Дмитра Миколайовича - тримання під вартою нібито через участь у заворушеннях по вулиці Грушевського: перевезення до Європейської площі Києва гумових покришок для паління. 

Кушнір вважала, що на тому етапі розслідування лише такий запобіжний захід у вигляді тримання під вартою зможе дієво запобігти ризикам, доведеним прокурором і  виключає можливість обрання щодо Юрченка більш м'якого запобіжного заходу.

Збрехала у декларації доброчесноті за 2016 рік, що не ухвалювала рішень по відношенню до учасників протестів. 

Також Кушнір взяла під варту ще одного учасника масових акцій протесту в період Революції Гідності - Овсієнка М. Ю за наявність у його автомобілі гумових покришок, котрі він начебто віз на Майдан. У зв'язку з переслідуваннями, станом на 2015 рік Генеральна прокуратура здійснювала досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо фактів винесення суддею Кушнір неправосудних рішень. 

в поясненнях Кушнір розповідала, що почала виконувати функції слідчого судді лише з 8 січня 2014 року, а до цього часу розглядала тільки цивільні справи, це були її перші і єдині на той час справи зазначеної категорії, вона не мала досвіду у розгляді такої категорії справ, проте нею при розгляді зазначеного клопотання були додержані всі норми.

Також у 2017 році Кушнір не захотіла стягувати в дохід держави 100 мільйонів гривень внесених у якості застави оточенням експодатківця Романа Насірова.

Призначила екснардепу Розенблату запобіжний захід у вигляді застави 7 мільйонів гривень, котрий підозрювався в отриманні хабаря від компанії, що спеціалізувалася на видобутку бурштину. 

Що з суддею зараз? Не звільнена, працює далі.

Кваліфікаційне оцінювання не проходила.

Вища рада правосуддя не покарала суддю Кушнір за рішення під час Майдану через закінчення строку притягнення до відповідальності.