Кравчук Вадим Миколайович

Шполянський районний суд Черкаської області

Кар'єра: 

2011 - 2018 - суддя Шполянського районного суду Черкаської області (2014 - 2015, 2015 - 2017 - голова Шполянського районного суду Черкаської області)

Подавався на конкурс на посаду судді Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності (не допущений)

2019 року - кандидат до ВРП

Рішення під час Майдану: Позбавив на шість місяців права керування автомобілем Ченцова Сергія Володимировича нібито через ігнорування вимоги про зупинку по дорозі в напрямку резиденції Януковича. На суді Ченцов повідомив, що в той час рухався у службових питання і його ніхто не зупиняв. (справа № 710/141/14-п)

03 березня 2014 року це рішення переглядалося суддею апеляційного суду Черкаської області Суходольським М.І. Ченцов просив постанову Кравчука скасувати, а справу провадженням закрити, посилаючись на те, що він правопорушення не вчиняв і доказів про його причетність до вчиненого правопорушення немає.

Долучені до справи пояснення свідків, які не були очевидцями події, ніяким чином не підтверджують вчинення правопорушення. Те ж саме стосується пояснень ще двох свідків, які підтвердили лише те, що у Ченцова є автомобіль «Чері» жовтого кольору.

Що з суддею зараз? Звільнений з посади. Не пройшов оцінювання (не відповідає займаній посаді). Вадим Кравчук намагався оскаржити рішення про своє звільнення, однак, у 2019 році Верховний суд залишив рішення про звільнення в силі. (Справа № П/9901/832/18)