Кицюк Віктор Петрович

Печерський районний суд м. Києва

Кар’єра:

2009 –  2012  суддя Жовтневого районного суду м. Харкова

2012 – т.ч. суддя Печерського районного суду м. Києва

Рішення під час Майдану: Позбавив права керування автомобілем Пояркова Сергія Володимировича нібито через ігнорування вимоги про зупинку по дорозі в напрямку до резиденції Януковича. (справа № 757/787/14-п). 

Що з суддею зараз? Не звільнений.

26.06.2018 року припинено кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді.

ВРП відмовила у внесенні подання про призначення на посаду. Суддя оскаржив рішення ВРП у Верховному Суді. 11 грудня 2019 року Верховний Суд визнав незаконним та скасував рішення Вищої ради правосуддя від 05.09.2017 № 2621/0/15-17 про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення Кицюка на посаду судді Печерського районного суду м. Києва.

Вища рада правосуддя не захотіла притягувати Кицюка до відповідальності. 

Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя констатувала, що під час розгляду зазначених адміністративних справ суддею були допущені порушення (зокрема, у матеріалах справи відсутній рапорт працівника ДАІ, за яким особа нібито не виконала вимоги про зупинку, відсутні дані, що вказаний рапорт був складений, не встановлено дійсні обставини керування автомобілем 29 грудня 2013 року тощо) Однак, суддю не було притягнуто до дисциплінарної відповідальності у зв’язку із закінченням строку для притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Кицюку у 2015 році було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення: постановлення суддею завідомо неправосудного рішення. Кримінальне провадження стосується фактів прийняття судами завідомо неправосудних рішень з метою незаконного переслідування учасників руху “Автомайдан”.