Кічинська Олена Федорівна

Броварський міськрайонний суд Київської області

Рішення під час Майдану: Позбавила на три місяці права керування автомобілем Щербину Віктора Анатолійовича нібито за ігнорування вимоги міліції про зупинку. На суді Щербина підтвердив, що підвозив людей до резиденції Януковича та рухався у колоні Автомайдану, однак його ніхто не зупиняв.

Надалі водія звільнено від відповідальності на підставі Закону України «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України».

У декларації доброчесності суддя заявила, що не ухвалювала рішень щодо учасників акцій протестів. ВККС на підставі звернення представника Автомайдану визнала, що це неправда та звернулась до ВРП про притягнення судді до відповідальності. 3 жовтня 2018 року ВРП вирішила, що суддя дійсно збрехала у декларації, але зробила це ненавмисно, а тому немає підстав її карати.

Що з суддею зараз? 03.09.2020 звільнена у відставку.

Вища рада правосуддя вирішила не карати Кічинську, оскільки закінчився встановлений законом строк притягнення до відповідальності.