Каліушко Федір Анатолійович

Дарницький районний суд м. Києва

Рішення під час Майдану: На три місяці позбавив права керування автомобілем Лупакову Антоніну Георгіївну нібито за ігнорування вимоги міліції про зупинку по вулиці Богатирській у напрямку руху до резиденції Януковича. На суді Лупакова стверджувала, що їй ніхто не подавав сигналів про зупинку. Її слова підтвердило двоє свідків, однак суддя відкинув їх показання та поклав в основу рішення сфальшований рапорт інспектора ДАІ. Звертаємо увагу, що постанову винесено 11 лютого 2014 року, коли вже було багато публічної інформації про масову фальсифікацію рапортів інспекторів ДАІ щодо учасників цієї акції протесту.

Цікаво, що рапорт щодо водійки склав інспектор Тарануха Євгеній Олександрович. Інший учасник протестів замовив експертизу його рапортів яка показала, що рапорти щодо учасників акцій протестів, які начебто підписував цей інспектор написані різними особами та ще й різної статі. Надалі інспектору Таранусі пред'явлено обвинувачення у фальсифікації рапортів та перешкоджанні мирним зібранням. 07 червня 2019 року Печерський суд м. Києва закрив провадження у справі з нереабілітуючих підстав у зв'язку із закінченням строку притягнення до відповідальності (провадження № 42014100000001474).

Що з суддею зараз? Не звільнений, працює далі.

Вища рада правосуддя відмовилась карати суддю, оскільки сплив строк притягнення до відповідальності.

23.10.2018 успішно пройшов у ВККС кваліфікаційне оцінювання та визнаний таким, що відповідає займаній посаді. Оцінювання проходило без участі ГРД, яка на знак протесту вийшла з процесу кваліфікаційного оцінювання.