Іваніна Юлія Вікторівна

Дніпровський районний суд м. Києва

Кар’єра:

2007 – 2010 – суддя Приморського районного суду Запорізької області

2010 – 2013 - суддя Комунарського районного суду міста Запоріжжя

2013 – т.ч. – суддя Дніпровського районного суду міста Києва

Рішення під час Майдану: Взяла під варту учасника Революції гідності Мончаковського Руслана Валерійовича нібито за масові заворушення в центрі Києва та тілесні ушкодження правоохоронцям. 

Що з суддею зараз? Не звільнена, працює далі. 

11.06.2019 року ВККС дійшла висновку щодо зупинення проведення кваліфікаційного оцінювання судді у зв’язку з накладенням дисциплінарного стягнення, призначеного рішенням Комісії від 26 червня 2018 року № 156/зп-18, та направлення до Вищої ради правосуддя інформації щодо викладених обставин для вирішення питання про відкриття дисциплінарної справи чи відмову в її відкритті стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва Іваніної Ю.В.

Рішенням Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя № 534/2дп/15-17 від 20.03.2017 року встановлено, що суддя Іваніна Ю.В. допустила грубі порушення норм процесуального права, що призвели до порушення права осіб на свободу та особисту недоторканність, яке є одним з основоположних прав людини, а також вчинення нею діянь, які призвели до негативних наслідків. Вирішено притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності шляхом внесення подання ВРП про звільнення її з посади судді.

Суддя оскаржила це рішення 20 квітня 2017 року. За результатами розгляду вказаної скарги Вища рада правосуддя ухвалила рішення від 25 січня 2018 року № 173/0/15-18, яким змінено рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 20 березня 2017 року № 534/2дп/15-17 про притягнення судді Іваніної Ю.В. до дисциплінарної відповідальності та застосовано до неї дисциплінарне стягнення у виді подання про тимчасове, на два місяці, відсторонення від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та обов’язковим направленням до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації слідчих суддів з подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження нею здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.

2 березня 2018 року Другою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя до Вищої ради правосуддя внесено подання та матеріали дисциплінарної справи стосовно відсторонення судді Дніпровського районного суду міста Києва Іваніної Ю.В. від здійснення правосуддя. 20.03.2018 року рішенням ВРП № 838/0/15-18 суддю Іваніну тимчасово, строком на два місяці, відсторонено від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та обов’язковим направленням до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації слідчих суддів з подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.