Горкава Вікторія Юріївна

Печерський районний суд м. Києва

Кар’єра:

2010 – т.ч. – суддя Печерського районного суду міста Києва

Рішення під час Майдану: Задовольнила позов Київської міської ради й заборонила політичним партіям блокувати центральні вулиці Києва у часи активної фази Євромайдану. 

За словами Геннадія Москаля, вказане рішення “це призвело до кривавих протистоянь 19 січня на вул. Грушевського, 18 лютого — біля Верховної Ради, а 19-20 лютого — на Майдані Незалежності та прилеглих вулицях".

Що з суддею зараз? Не звільнена, але не відповідає займаній посаді. 

17.04.2018 року за результатами кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих та апеляційних судів на відповідність займаній посаді Комісія визнала суддю такою, що не відповідає займаній посаді.

Вища рада правосуддя визнала, що суддя Горкава допустила ряд процесуальних порушень під час розгляду вказаної цивільної справи, зокрема не перевірила підсудність справи Печерському районному суді міста Києва, не з’ясувала відповідність виду забезпечення позову позовним вимогам, вжила заходів забезпечення позову до невизначеного кола осіб, які не є сторонами у справі, і фактично вирішила спір по суті. Однак рада не покарала Горкаву за рішення під час Майдану через закінчення строку притягнення до відповідальності.