Гладун Христина Анатоліївна

Печерський районний суд м. Києва

Кар’єра:

2012 – 2013 – суддя Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області

2013 – т.ч. – переведена на роботу на посаду судді Печерського районного суду міста Києва

Рішення під час Майдану: Задовольнила заяву федерації профспілок про виселення євромайданівців з Жовтневого палацу, що поряд з Майданом Незалежності та з будинку профспілок. (справа № 757/26800/13-ц). 

Також Гладун відмовила у звільненні О.Притуленку (який брав участь у масових акціях протесту 30.11.2013 р. на Майдані Незалежності у Києві та був затриманий правоохоронними органами), пославшись на неможливість застосувати закон “Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань.  

Що з суддею зараз? Поновлена на посаді після звільнення. 

Вищою кваліфікаційною комісією суддів України 17 листопада 2016 року прийнято рішення №1908/дп-16 про внесення подання до Вищої ради юстиції про звільнення Гладун Х.А. з посади судді Печерського районного суду міста Києва. 

Вказане рішення було  оскаржене суддею Гладун Х.А. до Вищого адміністративного суду України. Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 17 січня 2017 року відкрито провадження за позовом Гладун Х.А. до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про скасування рішення №1908/дп-16.

Відповідно до реєстру судових рішень, Верховний суд визнав протиправним та скасував рішення про звільнення Гладун з посади.