Галич Юрій Михайлович

Ставищенський районний суд Київської області

Кар’єра:

1992 - 2016 – суддя Ставищенського районного суду Київської області (Верховною Радою України 26 грудня 2002 року обраний суддею безстроково, 2011 року призначений на посаду заступника голови суду)

Рішення під час Майдану: Позбавив на три місяці права керування автомобілем Номерчука Богдана Петровича нібито через ігнорування вимоги патрульного про зупинку по дорозі в напрямку до резиденції Януковича (дорога Київ-Овруч). На суді Номерчук пояснив, що дійсно рухався по цій дорозі, але на посту ДАІ ніхто зі службовців не подавали сигналів про зупинку. (справа № 378/5/14-п).

В суді Номерчук свою вину не визнав, пояснивши, що 29 грудня 2013 року, близько 12 години 30 хвилин, рухався по 20 кілометру дороги Київ - Овруч,  на власному автобусі. Інспектора ДПС бачив,але він Номерчука не зупиняв. 

Номерук подав апеляційну скаргу, але вона також залишилась без задоволення

28.02.2014 року суддя Ставищенського районного суду Київської області Марущак звільнив Номерчука Богдана Петровича від відповідальності на підставі Закону України “Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України”.

Що з суддею зараз? 08.09.2016 року звільнений у відставку. 

Вища рада правосуддя ніяк не покарала суддю за це рішення.