
Фролов Максим Олександрович
Рішення під час Майдану:
Під час Майдану позбавив прав керування на 3 місяці 5 водіїв: Лук'янчука Сергія Юрійовича, Волоско-Демків Оксану Іванівну, Дорогань Дмитра Олександровича, Маркасьяна Павла Володимировича та Бондарчука Сергія Васильовича, які начебто не зупинились на вимогу інспекторів ДАІ про зупинку 29.12.2013 - день поїздки Автомайдану до резиденції Януковича Межигір'я.
Надалі двоє з них були звільнені від відповідальності на підставі Закону «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України».
Щодо Бондарчука рапорт складав інспектор ДАІ Волик Олег Вікторович, який разом зі ще 18 експрацівниками ДАІ є обвинуваченим у службовому підробленні та перешкоджанні мирним зібранням (кримінальне провадження № 42016000000003668, яке виділене з провадження № 42014100020000046, справа № 761/45742/16-к). У цій справі окрім звичайних інспекторів обвинуваченими такоє є колишнє керівництво ДАІ м.Києва (Опанасенко І.Б., Тищенко В.В.). За версією слідства вони, виконуючи вказівки керівників МВС, зокрема Захарченка В.Ю., давали незаконні вказівки своїм підлеглим про фальсифікацію рапортів щодо учасників автопробігу до Межигір'я.
Цікаво, що коли протокол на підставі сфальшованого рапорту щодо Бондарчука надійшов у Голосіївський суд. м.Києва, то спершу він потрапив до судді Колдіної. Однак вона взяла відпустку на 1 день і цю справу терміново перерозподілили на суддю Фролова.
Що з суддею зараз? 24.09.2016 Президент звільнив суддю за порушення присяги, однак суд скасував звільнення та зобов'язав поновити його.
Спершу скаргу на суддю розглянула ВККС, яка вирішила, що його потрібно звільнити і передала справу до Вищої ради юстиції. Та у свою чергу 17 березня 2016 року погодилась з висновком ВККС та внесла подання про його звільнення. Однак він оскаржив ці рішення і 21.03.2018 Верховний Суд остаточно визнав рішення про його звільнення незаконним. Після цього Верховний Суд скасував і указ президента.
22 грудня 2021 року Окружний адмінсуд м.Києва зобов'язав поновити Фролова на посаді та виплатити йому 2 425 404 грн. компенсації за вимушений прогул.
Цікаво, що після того, як президент підписав Указ про звільнення Фролова голова Голосіївського суду Олена Первушина ще 8 місяців його не видавала наказ про його відрахування зі штату, це зробив інший в.о. голови суду. Окрім того, 19.09.2016, тобто вже після подання ВРП і за 5 днів до указу президента Первушина видала розпорядження про надання Фролову службової квартири. Надалі вона звернулась у Дніпровську райадміністрацію про вилучення її з числа службових з правом приватизації. Хоча розслідування Автомайдану показало, що родина Фролових очевидно не потребувала поліпшення житлових умов, оскільки вже володіла двома будинками загальною площею близько 1 800 кв. м. Ймовірно це було “відкупним” за певні послуги судді. Це стало однією з підстав для негативного висновку ГРД щодо Первушиної.