Дев'ятко Владислав Володимирович

Оболонський районний суд м. Києва

Кар'єра:

2007 – т.ч. – суддя Оболонського районного суду м. Києва (2011 - 2014 - заступник голови Оболонського районного суду міста Києва, з 2014 - голова Оболонського районного суду міста Києва)

Рішення під час Майдану: Позбавив на три місяці права керування автомобілем Закутайла Сергія Олексійовича нібито через ігнорування вимоги про зупинку по дорозі в напрямку резиденції Януковича. (справа № 756/1020/14-п) 

Порушник зазначає, що 29.12.2013 року він взагалі не перебував за кермом свого автомобіля, а тому не міг вчинити інкриміноване йому порушення, оскільки особу водія не було встановлено. При винесені постанови суд першої інстанції належним чином не дослідив всі обставини справи в їх сукупності та не здійснив належну оцінку доказів, які спростовують сам факт події правопорушення. 

Що з суддею зараз? Не звільнений, працює далі. 

Успішно пройшов кваліфікаційне оцінювання.

Вища рада правосуддя визнала дисциплінарний проступок Дев’ятка при ухваленні рішення. 

Строк давності притягнення до дисциплінарної відповідальності, встановлений законом, сплинув. Рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 травня 2017 року № 1133/1дп/15-17 про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді змінено, вилучено з мотивувальної частини рішення посилання на порушення присяги. Замість цього встановили наявність в діях судді дисциплінарного проступку.