Цвірюк Денис Васильович

Дзержинський районний суд м. Харкова

2010-2013 – суддя місцевого Печенізького районного суду Харківської області (з 2010 року в.о. голови суду)

2013 – т.ч. - суддя Дзержинського районного суду м. Харкова (з 2017 призначено безстроково, 10.12.2020 - призначено головою Дзержинського районного суду м. Харкова).

Рішення під час Майдану: присудив штраф 1700 гривень пікетувальнику Бублику Миколі Сергійовичу за плакат з написом  “Ні законам 16 січня, ні репресіям” без сповіщення місцевої влади. (справа 638/1038/14-п).

В судовому засіданні Бублик вину у скоєнні адміністративного правопорушення визнав повністю, фактичні дані, викладені в протоколі, не заперечував. Проте варто зазначити, що Конституція України гарантує будь-якому громадянину вільне право на протест, а отже сам факт виписання протоколу в цьому випадку є також порушенням конституційних прав підсудного.

Що з суддею зараз? Не звільнений, працює далі. 

Успішно пройшов кваліфікаційне оцінювання.

Вища рада правосуддя не побачила в ухваленому Цвірюком рішенні порушень: жодних відомостей, що свідчать про наявність у поведінці судді ознак дисциплінарного правопорушення, які могли б бути підставою для його притягнення до дисциплінарної відповідальності, звільнення за порушення присяги або накладання іншого дисциплінарного стягнення, не навів та не вказав на будь-які порушення, допущені суддею під час винесення цієї постанови.