Червоненко Валерій Якович

Апеляційний суд Херсонської області

Рішення під час Майдану: 12 лютого 2014 року залишив без змін постанову судді Суворовського районного суду м. Херсона Колєсніченко Т.Є., якою Золотоверхого Олексія Івановича позбавили на шість місяців права керування автомобілем за автопробіг до Межигір'я Януковича 29.12.2013. Справа була розглянута без його участі та будь-яких доказів його вини. 

У апеляційній скарзі Золотоверхий стверджував, що нічого не порушував та ніхто його не зупиняв. Однак апеляційний суд відкинув його аргументи та залишив у силі незаконне рішення. Надалі водія було звільнено від відповідальності на підставі закону “Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України”.

Що з суддею зараз? 

ВРП розглядала скаргу на суддю та встановила порушення, однак вирішила, що вони не свідчать про порушення присяги, а тому строк притягнення до відповідальності закінчився. Тому ВРП відмовилась навіть відкрити дисциплінарне провадження.

У грудні 2016 року  звільнений у почесну відставку зі збереженням усіх виплат. При цьому він судився з Пенсійним фондом та через суд зобов'язав виплачувати йому пенсію у розмірі понад 170 000 грн. щомісячно.