Букіна Олена Миколаївна

Солом'янский районний суд м. Києва

Кар’єра:

2002 – т.ч. – суддя Солом`янського районного суду м. Києва (у 2008 році обрана на посаду судді безстроково)

2017 р. суддя брала участь у конкурсі на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, однак за результатами кваліфікаційного оцінювання набрала 650,25 балів, що не дозволило їй увійти до списку 30 суддів, рекомендованих на призначення на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Рішення під час Майдану: присудила штраф 170 гривень Ємельянову Олегу Володимировичу нібито через ігнорування вимоги патрульного про зупинку автомобіля. Вища рада правосуддя не ухвалювала дисциплінарних рішень щодо судді. 

Букіна відмовила у задоволенні скарги представників Центру протидії корупії на бездіяльність НАБУ у невнесенні відомостей до ЄРДР про кримінальне правопорушення щодо незаконного збагачення Юлії Тимошенко. За інформацією представників ЦПК, прізвище Тимошенко, як особи, якій надають лобістські послуги, безпосередньо згадується в офіційній звітності американської піар-компанії “Avenue Strategies Global LLC”, поданій до Департаменту юстиції США. у ЦПК вважають, це свідчить про приховані витрати Юлії Тимошенко на послуги американських лобістів.

Що з суддею зараз? Не звільнена, працює далі. 

27.07.2017 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України визнала такою, що підтвердила здатність здійснювати правосуддя у Касаційному цивільному суді у складі Верховного Суду.