Богінкевич Світлана Миколаївна

Подільський районний суд м. Києва

Кар’єра:

1998–2001 – суддя Радянського районного суду м. Києва

2001 – 2017 – суддя Святошинського районного суду м. Києва (2004 – обрана на посаду судді безстроково)

Рішення під час Майдану:  Позбавила на три місяці права керування автомобілем Гронського Петра Володимировича нібито через ігнорування вимоги про зупинку по дорозі в напрямку до резиденції Януковича (Вулиця Богатирська). На суді Гронський стверджував, що йому не подавали сигналів про зупинку. (справа № 758/180/14-п).  

В судовому засіданні Гронський свою вину категорично заперечував. Мотивував тим, що він дійсно знаходився за кермом свого автомобіля 29.12.2013 року саме по вул. Богатирській СП 501, однак жодного працівника ДАІ не бачив та будь-яких сигналів про зупинку автомобіля з боку останнього ним помічено не було.

Свідок в судовому засіданні пояснив, що 29.12.2013 року перебував у автомобілі Гронського на задньому сидінні, з правого боку від водія та уважно стежив за дорожньою ситуацією. Також зазначив, що не бачив працівників ДАІ та будь-яких спроб останніх зупинити автомобіль в якому він знаходився. Ще один свідок в судовому засіданні пояснив, що 29.12.2013 року перебував у тому ж автомобілі та спостерігав за дорожньою ситуацією, зазначив, не бачив працівників ДАІ та будь-яких спроб останніх зупинити автомобіль в якому він знаходився.

Однак суддя Богінкевич вирішила надати перевагу документам: протоколу про адміністративне правопорушення, рапорту та копії облікової картки.

Що з суддею зараз? Звільнена у відставку зі збереженням доплат. 

Вища рада правосуддя відсторонила Богінкевич від посади на два місяці з направленням до школи суддів.