Бевз Олег Юрійович

Бобринецький районний суд Кіровоградської області

Кар'єра:

2003 - 2017 - суддя Бобринецького районного суду Кіровоградської області (2009 року обраний суддею безстроково)

Рішення під час Майдану: позбавив на три місяці права керування автомобілем Цокалова Олексія Степановича нібито за ігнорування 29.12.13 вимоги ДАІшника про зупинку по дорозі в напрямку резиденції Януковича. На суді Цокалов стверджував, що за кермом була інша особа, а він був пасажиром. Ніхто їх не зупиняв і зупиняти не міг, бо до села Нові Петрівці вони не доїхали так як зламався автомобіль. Це підтвердили й пасажири.  

Ця постанова була скасована апеляційним судом Кіровоградської області, а адміністративне провадження закрито у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Що з суддею зараз? 09.02.17 звільнений у відставку

ТСК вирішила, що суддя порушив присягу та підлягає звільненню. Однак у ВРП вирішили, що порушення судді не є грубими, а тому підстав для звільнення немає.

Прокуратура звинуватила суддю в ухваленні завідомо неправосудного рішення та передала обвинувальний акт до суду. Розгляд триває досі і наразі відбувається у Смілянському суді Черкаської області (справа № 696/118/16-к, кримінальне провадження № 42015120000000096).

За позовом судді  Кіровоградський окружний адміністративний суд зобов'язав пенсійний фонд виплачувати йому пенсію у розмірі більше 128 000 грн. щомісячно.